ZAPRASZAMY DO ŚWIATA INDIAN w 2019r.

W roku 2019 bramy Wioski Indiańskiej w Srebrnej Górze będą dla Państwa otwarte  już od 6 maja. Zapraszamy  przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych na ciekawą przygodę, podczas której poznają oni kulturę Indian Ameryki Północnej i Południowej, spróbują swoich sił na torze przeszkód oraz na strzelnicach. Celne strzały zostaną nagrodzone specjalną nagrodą  od Wodza Wioski Indiańskiej.
Dla starszych uczestników wycieczek mamy przygotowaną czejeńską równoważnię, wieloosobowe narty oraz polowanie na lisa. Młodsi poznają zabawy jakie towarzyszyły ich rówieśnikom na Wielkich Równinach.
Wizytę w wiosce Indiańskiej kończy spotkanie z Wodzem i krótki quiz, podczas którego dobrzy słuchacze wykorzystujący swoją pamięć, będą mogli zdobyć nagrodę za prawidłową odpowiedź na  jedno z trzech zadanych pytań. Każdy z uczestników opuści teren Wioski Indiańskiej w Srebrnej Górze z indiańskimi barwami na twarzy.
Jak co roku szykujemy dla Was nowości, jakie?
Przyjedźcie i zobaczcie.
 Sezon w roku 2014 zaczynamy 1 maja

Majówkowa Gra Terenowa w Srebrnej Górze

1 - 3 maja 2014 r.

Podczas Majówki Srebrnogórskiej, każdy może się zmierzyć z zadaniami "Majówkowej Gry Terenowej w Srebrnej Górze". Zadaniem uczestników będzie wykonanie zadań z gry i zebranie wszystkich pieczątek na mapce, która będzie do pobrania na stronie urzędu www.stoszowice.pl, a także w pensjonatach i hotelach na terenie Srebrnej Góry. W grze można startować pojedynczo, rodzinnie lub grupowo. Zmierzenie się z zadaniami - to duże wyzwanie, ale przede wszystkim świetna zabawa i wspaniała przygoda.
Zapraszamy!
* * *
Ciakawe miejsca w okolicy: Park Linowy - www.hmm.com.pl
Górska Twierdza z XVIII wieku.
Trasa byłej Kolei Sowiogórskiej z zachowanymi wyniosłymi wiaduktami, wzorowanymi na rzymskich akweduktach.